JAPANPARTS Polttoainesuodatin FC-0200S

Edullinen
9,76 €
Varastossa
1
9,68 €
27.01.2023
30
Korkeus (mm) 205
Ulkoläpimitta [mm] 84.5
Suodatintyyppi Letkusuodatin
Läpimitta 1/läpimitta 2 [mm] IN :9,5/OUT :8
FIAT 16063849
PEUGEOT 16063849
PEUGEOT 1606384980
VOLVO 31368022
FIAT 50521685
FIAT 50522918
FIAT 60693681
ALFA ROMEO 71765647
FIAT 71773197
ALFA ROMEO 71779170
FIAT 77363657
CHRYSLER 77363657
FIAT 7177 2817
FIAT 51929061*
GENERAL MOTORS 95514995*
GENERAL MOTORS 51929061*
ALFA ROMEO 71765055*
ALFA ROMEO 71754862*
FIAT 6001073285
FIAT 71772815
CITROEN 1606384980
FORD 1729042
CITROEN 1901A3
PEUGEOT 1901A3
OPEL 818020
FORD BS519155AA
PEUGEOT 190199
PEUGEOT 16 742 109 80
ALFA ROMEO 71772816
ALFA ROMEO 71765051
ALFA ROMEO 71765053
ALFA ROMEO 71765646
JEEP 6000629846

MITÄ ON RUNKOPANTTI?

Jotkut myymämme tuotteet ovat myynnissä, edellyttäen, että kun ostat uuden, palaat vanhan varaosamme meille. Tämä on välttämätöntä, koska tuotetta kierrätetään. Tämän seurauksena joillakin tuotteilla mukana seuraa kirje "RUNKOPANTTI".

Korvaus tehdään toimittajan vastauksen perusteella ennen korvauksen maksamista. Aero Motors OÜ:llä ei ole oikeutettu arvioimaan palautettavia tuotteita itse. Vastaus korvauspäätökseen voi olla enintään neljä viikkoa.

Jos sinulla on kysyttävää, ota meihin yhteyttä - Kiitos