CALORSTAT by Vernet Termostaatti, jäähdytysneste TH245F.79

Valio
15,17 €
01.07.2022
1
Avauslämpötila [°C] 79
Kotelomalli Metallikotelo
FIAT / LANCIA 0004331733
FIAT / LANCIA 0004360904
FIAT / LANCIA 0004440367
FIAT / LANCIA 4331733
SEAT 4334988
FIAT / LANCIA 4360904
FIAT / LANCIA 4440367
FIAT / LANCIA 7580694
FIAT / LANCIA 7581460
FIAT / LANCIA 7654724
SEAT FC03222100
SEAT GE03222100

MITÄ ON RUNKOPANTTI?

Jotkut myymämme tuotteet ovat myynnissä, edellyttäen, että kun ostat uuden, palaat vanhan varaosamme meille. Tämä on välttämätöntä, koska tuotetta kierrätetään. Tämän seurauksena joillakin tuotteilla mukana seuraa kirje "RUNKOPANTTI".

Korvaus tehdään toimittajan vastauksen perusteella ennen korvauksen maksamista. Aero Motors OÜ:llä ei ole oikeutettu arvioimaan palautettavia tuotteita itse. Vastaus korvauspäätökseen voi olla enintään neljä viikkoa.

Jos sinulla on kysyttävää, ota meihin yhteyttä - Kiitos